Turizm
Pazarlamanın en geleneksel etkili yolu yüzyüze görüşmeler diyebiliriz. Bir kahve eşliğinde karşılıklı taleplerin konuşularak uzun süreli ilişkilerin temelini atabilmek ya da mevcut ilişkileri daha ileri taşıyabilmek için en iyi fırsat. Uluslararası fuarlar ya da iş gezileriniz için bireysel ya da grup organizasyonları ile firmalarımızın çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.
Havayolu şirketi ya da bir acenta ile vakit kaybetmenize gerek yok. Gideceğiniz ülke ve şehri belirleyin. Gerisini ekibimiz sizin için yönetsin.
Flight Ticket
Hotel Accommodation
Konaklama; iz gezilerinin en hassas ve vakit alan işlemlerinden biri. Fiyat performans dengesini ayarlamak sizin işiniz olmaktan çıksın. Siz enerjinizi toplamak için bir kahve alın. Biz o sırada sizin için tüm bu işler için çalışıyoruz.
İster katılımcı, ister ziyaretçi olun, fuar hazırlıklarınız için, sizi sizden daha iyi tanıyan bir ekiple berabersiniz. Siz görüşme randevularınızı ayarlamaya başlasanız iyi olur. Otel, uçak, şehiriçi transfer gibi işlemleriniz için biz buradayız.
Fair Tours
Visa Procedures
Ticari ya da turistik tüm vize işlemleriniz sizi yormadan en kolay şekilde tarafımızca yürütülmektedir.
Bu seyahatlerde bir diğer ihtiyacınız olan araç kiralama işlemleri de tabiki bizim bünyemizde organize edilmektedir.
Rent A Car
İSM Tanıtım ile daha iyisi için İletişime Geçmeyi Unutmayın
*
*
*